motoger

Korek wlewu oleju Opel Corsa B FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Korek wlewu oleju Opel Corsa B FL
Korek wlewu oleju Opel Corsa B FL

Sprzedawcy części do Opel Corsa:

giełda części poznań
moto2.pl
giełda części
auto części gliwice
auto kasacja części używane
auto szrot samochodowy
części używane poznań
części uzywane samochodowe
giełda części śląsk
części szrot samochodowy
auto części zamienne
giełda części moto2.pl
auto szrot
części moto2
auto czesci zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane amerykańskie
auto części poznań
części używane opel
auto części słomczyn
zamienne czesci samochodowe
czesci samochodowe uzywane
auto części warszawa
auto części
giełda części słomczyn
moto2
giełda części samochodowych
gielda czesci

Cena Korek wlewu oleju Opel Corsa Cena

Używane części do Opel Corsa możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Korek wlewu oleju. Tanie części samochodowe wg działu Silnik. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2025-01-25 i jest ważna cały czas również do dziś 2025-02-03 - numer oferty 31303831. Część używana Korek wlewu oleju do Opel Corsa B FL jest wystawione do sprzedania. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Korek wlewu oleju Opel Corsa B FL 1.9 1999 pickup. Tanio Korek wlewu oleju Opel Corsa B FL 1.9 1999 pickup. Samochód ten posiada pojemność silnika 1.9 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2000. Buda tego pięknego auta występuje w pickup i jest to pojazd marki Opel. Ten model Corsa wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak A, B, B FL, C, C FL, D, D FL, E, c.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem korek wlewu oleju i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Opel Corsa wersja B FL. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Opel Corsa. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Gdzieś na forum czytałem że Opel Corsa to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Opel Corsa bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Opel Corsa. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane korek wlewu oleju do Corsa. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym motoger.pl ten korek wlewu oleju. Zamontowałem korek wlewu oleju do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na motoger.pl więc i ja kupiłem tam korek wlewu oleju. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Opel Corsa. Nadszedł czas znaleźć korek wlewu oleju. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Opel Corsa. Spotkam się z kumplem i pogadam o tym jak naprawić  korek wlewu oleju w Opel Corsa. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę korek wlewu oleju do Opel Corsa. W nowym serwisie motoger znalazłem super część i szybko dostałem korek wlewu oleju. Chyba najlepsza oferta prosto z motoger Znaleziona w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. korek wlewu oleju. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Opel Corsa na części.  


KONTAKT

tanio Korek wlewu oleju Opel Corsa B FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Korek wlewu oleju Opel Corsa B FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl